3 weken geen trainingen

Nieuwe coronamaatregelen: geen amateursport na 17.00 uur

 

De komende drie weken vervallen daarom alle trainingen. Alleen Dames1 traint door.

 

Vanaf morgen (28 november) mag er van 17.00 uur tot 05.00 uur niet gevolleybald worden in de Topdivisie en lager.

 

Dit is gisteren bekendgemaakt op de persconferentie van het demissionaire kabinet. De maatregel duurt voorlopig drie weken en geldt voor de hele Nederlandse amateursport. De Eredivisie mag wel doorgaan, hetzij zonder publiek.

 

Doel van de maatregelen is om de snelle toename van de aantallen coronabesmettingen en ziekenhuisopnames af te remmen.

 

 

De Nevobo is bezig de gevolgen van het kabinetsbesluit voor de competitie in kaart te brengen: “we begrijpen dat er iets moet gebeuren om de cijfers naar beneden te krijgen”, reageert algemeen directeur Guido Davio van de Nevobo. “De breuklijn van 17.00 uur is voor onze verenigingen echter erg lastig omdat het door onze jeugd- en seniorencompetities heen loopt. Begin volgende week zulle we de verenigingen hier over informeren.”

 

Wat de gevolgen zijn voor de competities wordt dus begin volgende week in een VC Zwolle Nieuwsflits en op onze site bekendgemaakt.