DOE JE VERENIGINGSTAAK

Hieronder vind je voor elk team een overzicht van de verenigingstaken die moeten worden uitgevoerd.

Je bent als team verantwoordelijk voor het uitvoeren van de taken.

Het is de bedoeling dat je je nog steeds inschrijft via het inzetrooster. De doelstelling voor dit seizoen is om je uiterlijk de donderdag voor je taak in te schrijven, zodat iedereen zeker is van een scheidsrechter en een teller. Mocht het je niet lukken, neem dan contact op met Anita Mosselaar of Lisa Kwakkel.

Nieuw dit seizoen is dat de zaalwacht belangrijker wordt. De zaalwacht is een aanspreekpunt voor scheidsrechters, tellers en uitspelende teams. Dit zijn de belangrijkste taken:

  • Regelen dat scheidsrechters en tellers de juiste velden vinden.
  • Helpen van scheidsrechters en coaches met het invoeren van het DWF.
  • Scheidsrechters van de eigen vereniging wijzen op het dragen van een scheidsrechtersjas. Het is belangrijk dat de scheidsrechters goed herkenbaar zijn.
  • Het opbouwen en/of afbouwen van de plek die het wedstrijdsecretariaat vormt.
  • Het bijhouden van de daadwerkelijke spelers die de taken hebben uitgevoerd. Dit vormt een naslagwerk ter controle.

Op deze manier draagt iedereen zijn steentje bij en is het zeker te overzien.

Anita Mosselaar (06-37331129) en Lisa Kwakkel (06-50934157)

 

Verenigingstaken Heren 2

Datum Tijd Spelend team Taak
13 oktober 10:00 MC1 Fluiten
13 oktober 10:00 JC3 Fluiten
3 november 10:00 MC1 Fluiten
16 november 21:30 Bardienst
17 november 09:30 CMV Zaalwacht
17 november 10:00 MC1 Fluiten
17 november 10:00 JC2 Fluiten
17 november 10:00 JC3 Fluiten
8 december 10:00 MC1 Fluiten
8 december 10:00 JC3 Fluiten

 

 

 

Verenigingstaken Heren 3

Datum Tijd Spelend team Taak
13 oktober 12:00 JB1 Fluiten
17 november 12:00 JC1 Fluiten
8 december 12:00 JB1 Fluiten
8 december 12:00 JC1 Fluiten

 

 

 

Verenigingstaken Heren 4

Datum Tijd Spelend team Taak
29 september 14:30 DS6 Fluiten
29 september 14:30 DS6 Tellen
5 oktober 19:30 Bardienst
13 oktober 14:30 DS6 Fluiten
13 oktober 14:30 DS6 Tellen
3 november 13:30 Zaalwacht
3 november 14:30 DS6 Fluiten
3 november 14:30 DS6 Tellen
17 november 14:30 DS6 Fluiten
17 november 14:30 DS6 Tellen
30 november 21:30 Bardienst
8 december 14:30 DS6 Fluiten
8 december 14:30 DS6 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Dames 2

Datum Tijd Spelend team Taak
29 september 09:30 CMV Fluiten
29 september 09:30 CMV Fluiten
29 september 10:00 MB2 Fluiten
13 oktober 10:00 MB2 Fluiten
13 oktober 16:30 DS3 Tellen
19 oktober 19:30 Bardienst
3 november 10:00 MB2 Fluiten
3 november 16:30 DS3 Tellen
17 november 10:00 MB2 Fluiten
17 november 16:30 DS3 Tellen
8 december 10:00 MB2 Fluiten
8 december 16:30 DS3 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Dames 3

Datum Tijd Spelend team Taak
29 september 10:00 MB1 Fluiten
29 september 13:30 Zaalwacht
13 oktober 12:00 JA1 Fluiten
13 oktober 12:00 MB1 Fluiten
20 oktober 12:00 MA1 Fluiten
2 november 19:30 Bardienst
3 november 12:00 MB1 Fluiten
3 november 14:30 HS2 Tellen
17 november 12:00 JA1 Fluiten
17 november 12:00 MB1 Fluiten
17 november 13:30 Zaalwacht
8 december 12:00 MB1 Fluiten
8 december 14:30 HS2 Tellen
14 december 21:30 Bardienst

 

 

 

Verenigingstaken Dames 4

Datum Tijd Spelend team Taak
13 oktober 09:30 Zaalwacht
13 oktober 12:00 MA1 Fluiten
3 november 10:00 MA2 Fluiten
16 november 19:30 Bardienst
17 november 12:00 MA1 Fluiten
17 november 10:00 MA2 Fluiten
8 december 09:30 Zaalwacht
8 december 10:00 MA2 Fluiten

 

 

 

Verenigingstaken Dames 5

Datum Tijd Spelend team Taak
29 september 12:00 MA1 Fluiten
29 september 16:30 DS3 Tellen
5 oktober 21:30 Bardienst
11 oktober 20:30 DS7 Fluiten
11 oktober 20:30 DS7 Tellen
13 oktober 16:30 DS7 Fluiten
13 oktober 16:30 DS7 Tellen
3 november 09:30 Zaalwacht
3 november 16:30 DS7 Fluiten
3 november 16:30 DS7 Tellen
17 november 16:30 DS7 Fluiten
17 november 16:30 DS7 Tellen
30 november 19:30 Bardienst
8 december 12:00 MA1 Fluiten
15 december 09:30 CMV Fluiten
15 december 09:30 CMV Fluiten
22 december 16:30 DS7 Fluiten
22 december 16:30 DS7 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Dames 6

Datum Tijd Spelend team Taak
29 september 09:30 Zaalwacht
29 september 16:30 HS4 Tellen
13 oktober 12:00 MC2 Fluiten
13 oktober 16:30 HS4 Tellen
20 oktober 12:00 MC2 Fluiten
20 oktober 16:30 HS4 Tellen
2 november 21:30 Bardienst
3 november 12:00 MA1 Fluiten
10 november 09:30 CMV Fluiten
10 november 09:30 CMV Fluiten
17 november 12:00 MC2 Fluiten
17 november 16:30 HS4 Tellen
8 december 12:00 MC2 Fluiten
8 december 16:30 HS4 Tellen
14 december 19:30 Bardienst

 

 

 

Verenigingstaken Dames 7

Datum Tijd Spelend team Taak
29 september 14:30 DS5 Tellen
13 oktober 10:00 MC3 Fluiten
13 oktober 13:30 Zaalwacht
13 oktober 14:30 DS5 Tellen
19 oktober 21:30 Bardienst
3 november 14:30 DS5 Tellen
17 november 10:00 MC3 Fluiten
17 november 14:30 DS5 Tellen
24 november 09:00 CMV Fluiten
24 november 09:00 CMV Fluiten
8 december 13:30 Zaalwacht
8 december 14:30 DS5 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Jongens A1

Datum Tijd Spelend team Taak
13 oktober 16:30 HS3 Tellen
17 november 16:30 HS3 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Jongens B1

Datum Tijd Spelend team Taak
13 oktober 10:00 JC3 Tellen
8 december 16:30 HS3 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken JC1

Datum Tijd Spelend team Taak
17 november 10:00 JC3 Tellen
17 november 10:00 JC2 Tellen
8 december 10:00 JC3 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Jongens C2

Datum Tijd Spelend team Taak
17 november 12:00 JC1 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Jongens C3

Datum Tijd Spelend team Taak
13 oktober 12:00 JB1 Tellen
8 december 12:00 JC1 Tellen
8 december 12:00 JB1 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Meisjes A1

Datum Tijd Spelend team Taak
29 september 10:00 MB1 Tellen
29 september 14:30 DS4 Tellen
6 oktober 14:30 HS2 Tellen
13 oktober 14:30 DS4 Tellen
3 november 10:00 MA2 Tellen
17 november 10:00 MA2 Tellen
17 november 14:30 HS2 Tellen
24 november 09:00 CMV Fluiten
24 november 09:00 CMV Fluiten
24 november 09:00 CMV Fluiten
8 december 10:00 MA2 Tellen
8 december 14:30 DS4 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Meisjes A2

Datum Tijd Spelend team Taak
29 september 12:00 MA1 Tellen
13 oktober 12:00 MA1 Tellen
20 oktober 12:00 MA1 Tellen
3 november 12:00 MA1 Tellen
17 november 12:00 MA1 Tellen
17 november 14:30 DS4 Tellen
8 december 12:00 MA1 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Meisjes B1

Datum Tijd Spelend team Taak
13 oktober 10:00 MC3 Tellen
13 oktober 10:00 MB2 Tellen
3 november 10:00 MB2 Tellen
17 november 10:00 MB2 Tellen
17 november 10:00 MC3 Tellen
8 december 10:00 MB2 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Meisjes B2

Datum Tijd Spelend team Taak
13 oktober 12:00 MB1 Tellen
3 november 12:00 MB1 Tellen
3 november 14:30 DS4 Tellen
17 november 12:00 MB1 Tellen
8 december 12:00 MB1 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Meisjes C1

Datum Tijd Spelend team Taak
13 oktober 12:00 MC2 Tellen
17 november 12:00 MC2 Tellen
8 december 12:00 MC2 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Meisjes C2

Datum Tijd Spelend team Taak
13 oktober 10:00 MC1 Tellen
3 november 10:00 MC1 Tellen
17 november 10:00 MC1 Tellen
8 december 10:00 MC1 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Meisjes C3

Datum Tijd Spelend team Taak
29 september 10:00 MB2 Tellen
20 oktober 12:00 MC2 Tellen
13 oktober 12:00 JA1 Tellen
17 november 12:00 JA1 Tellen