Regio Zwolle – Sneek

a.s. zondagmiddag (14:00 uur)  is het Landstede Sportcentrum dé plek waar sportliefhebbers zich verzamelen om een bijzondere sportmiddag te beleven.

Dan speelt ons Dames 1 (Regio Zwolle Volleybal) tegen Sneek de eerste wedstrijd van de kampioenpoule.

Een goed begin is het halve werk! Winst is geboden om de finale om het landskampioenschap te bereiken.

 

Support ús froulju

 

Aan de jeugdleden van VC Zwolle en VV Voorsterslag

Gratis toegang voor jou en je vriend of vriendin !!

Onze jeugdleden zorgen zondagmiddag voor een vol en enthousiast Landstede Sportcentrum dat ons Dames 1 naar de overwinning schreeuwt. Neem gratis een introducee van jouw leeftijd mee om van het Landstede Sportpaleis een zinderende sportarena te maken.

 

Zondag 24 februari – 14:00 uur – Landstede Sportcentrum

                          Regio Zwolle Volleybal – Sneek

 

 

Vorig jaar wisten onze lange vrouwen van coach Wilfried Groothuis de Friese dames in de kampioenspoule te verslaan waardoor Sneek de finale om het landskampioenschap misliep. De competitiewedstrijd in Zwolle daarop werd weer door Sneek met 2-3 gewonnen. Deze uitslagen voorspellen zonder meer een spannende wedstrijd.

Litte wy mei syn allegear efter ús froulju gean stean en harren in goede start yn de kampioenspoule besoargje.

 

Omdat de wedstrijd op zondagmiddag is het een prima gelegenheid voor onze jeugd om samen met hun vrienden en vriendinnen ons Dames 1 aan te moedigen. Als lid van VC Zwolle/ VV Voorsterslag heb je gratis toegang. Neem je je vriend of vriendin als introducee mee om Regio Zwolle aan te moedigen dan heeft die als introducee ook gratis toegang. En vergeet niet je ratel, toeter, trompet, trommel e.d. mee te nemen!

Genietet wer fan fanatyk volleybal en Oant sjen yn it Landstede Sportcentrum

 

Let op: Per jeugdlid heeft één introducee gratis toegang. De aanbieding geldt niet voor volwassenen.