Trainingsschema

Na een heerlijke zomerstop gaan we weer beginnen!

De trainingen starten in de week van 3 september a.s.

 

Trainingstijden VC Zwolle (-Voorsterslag)

 

Jeugd:

CMV (leeftijd 6 tot 12 jaar, jongens en meisjes)

Alle niveaus

Vrijdag van 17.15 uur – 18.30 uur

Voor N5 wordt nog een tweede trainingsmoment gezocht.

 

Meisjes A1                                                    

Maandag        17.00 uur – 18.30 uur

Woensdag       17.30 uur – 19.00 uur

Meisjes A2     

Dinsdag           19.00 uur – 20.30 uur

Donderdag      19.00 uur – 20.30 uur

Meisjes B1

Dinsdag           17.30 uur – 19.00 uur

Donderdag      17.30 uur – 19.00 uur

Meisjes B2

Dinsdag           17.30 uur – 19.00 uur

Donderdag      17.30 uur – 19.00 uur

Meisjes C1

Dinsdag           17.30 uur – 19.00 uur

Donderdag      17.30 uur – 19.00 uur

Meisjes C2

Dinsdag           17.30 uur – 19.00 uur

Vrijdag            17.30 uur – 19.00 uur

Meisjes C3

Dinsdag           17.30 uur – 19.00 uur

Vrijdag            17.30 uur – 19.00 uur

 

Jongens A1

Maandag        19.30 uur – 21.00 uur (Bewegingshuis)

Woensdag       19.00 uur – 20.30 uur (Landstede)

Jongens B1

Maandag        20.00 uur – 21.30uur (Bewegingshuis)

Woensdag       17.30 uur – 19.00 uur (Landstede)

Jongens C1

Dinsdag           19.00 uur – 20.30 uur (Landstede)

Donderdag      18.00 uur – 19.30 uur (Bewegingshuis)

Jongens C2

Dinsdag           17.30 uur – 19.00 uur (Landstede)

Donderdag      19.30 uur – 21.00 uur (Bewegingshuis)

Jongens C3

Dinsdag           17.30 uur – 19.00 uur (Landstede)

Donderdag      19.30 uur – 21.00 uur (Bewegingshuis)

 

 

Recreanten 1

Dinsdag           20.30 uur – 22.00 uur

Recreanten 2

Woensdag      20.30 uur – 22.00 uur

Recreanten 4

Maandag        20.30 uur- 22.00 uur

Recreanten 5

Woensdag      19.00 uur – 20.30 uur

 

Heren 1

Maandag        18.00 uur – 20.00 uur (Bolder)

Dinsdag           20.00 uur – 22.00 uur (Landstede CC)

Woensdag       15.30 uur – 17.30 uur (ZBC)

Donderdag      19.00 uur – 21.30 uur (Landstede CC)

Vrijdag

Heren 2

Dinsdag           20.30 uur – 22.00 uur (Landstede)

Donderdag      20.30 uur – 22.30 uur (Landstede)

Heren 3

Dinsdag           19.00 uur – 20.30 uur (Landstede)

Donderdag      20.30 uur – 22.00 uur (Anker)

Heren 4

Dinsdag           20.30 uur – 22.00 uur (Landstede)

Donderdag      19.00 uur – 20.30 uur (Landstede)

 

 

Dames 1

Maandag        18.30 uur – 20.30 uur (Landstede DE)

Dinsdag           18.00 uur – 20.00 uur (Landstede CC)

Woensdag       18.30 uur – 20.30 uur (Landstede CC)

Donderdag      15.30 uur – 17.30 uur (Landstede DE)

Vrijdag            14.30 uur – 17.00 uur (Landstede DE)

Dames 2

Maandag        20.00 uur – 22.00 uur (Bolder)

Dinsdag           19.00 uur – 20.30 uur (Landstede)(Combi 2/3)

Donderdag      18.00 uur – 20.00 uur (Landstede)

Dames 3

Dinsdag           19.00 uur – 20.30 uur (Combi 2/3)

Donderdag      19.00 uur – 20.30 uur

Dames 4

Dinsdag           19.00 uur – 20.30 uur

Donderdag      19.00 uur – 20.30 uur

Dames 5

Dinsdag           20. 30 uur – 22.00 uur

Donderdag      19.00 uur – 20.30 uur

Dames 6

Dinsdag           20.30 uur – 22.00 uur

Donderdag      20.30 uur – 22.00 uur

 

Dames 7

Donderdag      20.30 uur – 22.00 uur