Welkom terug

Appjes van VC Zwolle en VV Voorsterslag naar Mark en Hugo hebben hun werk gedaan !

Juist op tijd heeft de regering de coronamaatregelen versoepeld om uw favoriete ploeg bij de start van de competitie aan te kunnen moedigen. Kom gezellig naar Landstede Sportcentrum en Het Anker om voor het eerst in tijden (geplaceerd en wel) van topvolleybal te kunnen genieten.  In het Landstede Sportcentrum kunnen jullie met een QR code ook gebruik maken van de kantine.

Het bestuur wenst spelers en staf bij de start van het nieuwe seizoen enorm veel plezier en succes toe.

Programma zaterdag 25 september

 

09:00     VC Zwolle N4 1  – vv Voorsterslag N4 2        Het Anker

09:00     VC Zwolle N4 2 – S.V.I. N4 2                         Het Anker

09:00     S.V.I. N6 2 – VC Zwolle N6 3                         Het Anker

09:00     VC Zwolle MA 1 – vv Voorsterslag MA 2                 Landstede

09:00     VC Zwolle MB 2 – vv Voorsterslag MB 3                 Landstede

09:00     VC Zwolle MB 1 – Flash  MB 1     Landstede

09:00     VC Zwolle MC 1 – Volco MC 1      Landstede

09:30     vv Voorsterslag N5 3 – VC Zwolle N5 2       Het Anker

10:00     S.V.I. N4 1 – VC Zwolle N4 2                       Het Anker

10:00     VC Zwolle N4 1 – vv Voorsterslag N4 1       Het Anker

10:00     VC Zwolle N6 3 – VC Zwolle N6 2               Het Anker

10:00     VC Zwolle N6 3 – VC Zwolle N6 2               Het Anker

10:30     VC Zwolle N5 2 – S.V.I. N5 3         Het Anker

10:30     VC Zwolle N6 2 – S.V.I. N6 2         Het Anker

10:30     VC Zwolle N6 3  S.V.I. N6 1           Het Anker

10:45     VC Zwolle MC 2 – Flash  MC 3      Landstede

11:00     VC Zwolle MA 2 – Dalvo MA 1      Landstede

11:00     Voorsterslag/VC Zwolle JC 1 – Dros-Alterno JC 1                 Landstede

14:00     VC Zwolle DS 2 – Krekkers DS 1                                          Landstede

14:00     Voorsterslag/VC Zwolle JC 2 – S.V.I. JC 2                            Het Anker

14:30     VC Zwolle DS 5 – C.S.V. DS 7                                              Landstede

14:30     Voorsterslag/VC Zwolle HS 2 – Tyfoon HS 1                        Landstede

16:30     VC Zwolle DS 6 – C.S.V. DS 5                                             Landstede

16:30     Voorsterslag/VC Zwolle HS 3 – Captains***Kangeroe HS 1            Landstede