Verenigingstaken Heren 2

Datum Tijd Spelend team Taak
26-01-2019 10:00 – 12:00 MC1 Fluiten
02-02-2019 10:00 – 12:00 MA2 Fluiten
02-02-2019 10:00 – 12:00 MC1 Fluiten
16-02-2019 10:00 – 12:00 MA2 Fluiten
16-02-2019 10:00 – 12:00 MC1 Fluiten
16-03-2019 09:30 – 12:30   Zaalwacht
16-03-2019 10:00 – 12:00 MA2 Fluiten
22-03-2019 21:00 – 23:30   Bardienst
06-04-2019 10:00-12:00 MA2 Fluiten
06-04-2019 10:00 – 12:00 MC1 Fluiten
13-04-2019 09:45 – 10:45 CMV Fluiten
13-04-2019 10:00 – 11:00 CMV Fluiten

 

 

 

Verenigingstaken Heren 3

Datum Tijd Spelend team Taak
02-02-2019 12:00 – 14:00 JC1 Fluiten
16-03-2019 12:00 – 14:00 JA1 Fluiten
16-03-2019 10:00 – 12:00 JB1 Fluiten

 

 

 

Verenigingstaken Heren 4

Datum Tijd Spelend team Taak
02-02-2019 14:30 – 16:30 DS6 Fluiten
02-02-2019 14:30 – 16:30 DS6 Tellen
16-02-2019 14:30 – 16:30 DS6 Fluiten
16-02-2019 14:30 – 16:30 DS6 Tellen
16-02-2019 12:00 – 14:00 JA1 Fluiten
08-03-2019 21:00 – 23:30   Bardienst
16-03-2019 13:30 – 16:30   Zaalwacht
16-03-2019 14:30 – 16:30 DS6 Fluiten
16-03-2019 14:30 – 16:30 DS6 Tellen
23-03-2019 09:00 – 10:30 CMV Fluiten
06-04-2019 14:30 – 16:30 DS6 Fluiten
06-04-2019 14:30 – 16:30 DS6 Tellen
17-05-2019 21:00 – 23:30   Bardienst

 

 

 

Verenigingstaken Dames 2

Datum Tijd Spelend team Taak
02-02-2019 09:30 – 12:30   Zaalwacht
02-02-2019 10:00 – 12:00 MB2 Fluiten
02-02-2019 16:30 – 18:30 DS3 Tellen
16-02-2019 10:00 – 12:00 MB2 Fluiten
16-02-2019 10:00 – 12:00 JC2 Fluiten
16-02-2019 16:30 – 18:30 DS3 Tellen
16-03-2019 10:00 – 12:00 MB2 Fluiten
16-03-2019 16:30 – 18:30 DS3 Tellen
06-04-2019 10:00 – 12:00 MB2 Fluiten
06-04-2019 16:30 – 18:30 DS3 Tellen
13-04-2019 09:00 – 10:15 CMV Fluiten
13-04-2019 09:00 – 10:30 CMV Fluiten
03-05-2019 21:00 – 23:30   Bardienst

 

 

 

Verenigingstaken Dames 3

Datum Tijd Spelend team Taak
25-01-2019 21:00 – 23:30   Bardienst
02-02-2019 12:00 – 14:00 MB1 Fluiten
02-02-2019 13:30 – 16:30   Zaalwacht
02-02-2019 14:30 – 16:30 HS2 Tellen
16-02-2019 12:00 – 14:00 MB1 Fluiten
16-02-2019 12:00 – 14:00 JB1 Fluiten
16-02-2019 14:30 – 16:30 HS2 Tellen
16-03-2019 12:00 – 14:00 MA1 Fluiten
16-03-2019 12:00 – 14:00 MB1 Fluiten
16-03-2019 14:30 – 16:30 HS2 Tellen
06-04-2019 13:30 – 16:30   Zaalwacht
06-04-2019 14:30 – 16:30 HS2 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Dames 5

Datum Tijd Spelend team Taak
26-01-2019 09:00 – 10:30 CMV Fluiten
26-01-2019 09:00 – 10:30 CMV Fluiten
02-02-2019 12:00 – 14:00 MA1 Fluiten
02-02-2019 16:30 – 18:30 HS3 Tellen
08-02-2019 21:00 – 23:30   Bardienst
16-02-2019 09:30 – 12:30   Zaalwacht
09-03-2019 10:00 – 12:00 JC3 Fluiten
16-03-2019 10:00 – 12:00 MA2 Tellen
16-03-2019 16:30 – 18:30 DS7 Fluiten
16-03-2019 16:30 – 18:30 DS7 Tellen
06-04-2019 16:30 – 18:30 DS7 Fluiten
06-04-2019 16:30 – 18:30 DS7 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Dames 6

Datum Tijd Spelend team Taak
26-01-2019 12:00 – 14:00 MA1 Fluiten
02-02-2019 10:00 – 12:00 JC2 Fluiten
02-02-2019 12:00 – 14:00 MC2 Fluiten
16-02-2019 12:00 – 14:00 MC2 Fluiten
16-02-2019 16:30 – 18:30 HS4 Tellen
16-03-2019 12:00 – 14:00 MC2 Fluiten
16-03-2019 16:30 – 18:30 HS4 Tellen
05-04-2019 21:00 – 23:30   Bardienst
06-04-2019 09:30 – 13:30   Zaalwacht
06-04-2019 16:30 – 18:30 HS4 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Dames 7

Datum Tijd Spelend team Taak
02-02-2019 10:00 – 12:00 MC3 Fluiten
02-02-2019 14:30 – 16:30 DS5 Tellen
16-02-2019 10:00 – 12:00 JC3 Fluiten
16-02-2019 13:30 – 16:30   Zaalwacht
16-02-2019 14:30 – 16:30 DS5 Tellen
22-02-2019 21:00 – 23:30   Bardienst
16-03-2019 10:00 – 12:00 MC3 Fluiten
16-03-2019 14:30 – 16:30 DS5 Tellen
23-03-2019 09:00 – 11:00 CMV Fluiten
23-03-2019 09:00 – 10:30 CMV Fluiten
06-04-2019 10:00 – 12:00 MC3 Fluiten
06-04-2019 14:30 – 16:30 DS5 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Jongens A1

Datum Tijd Spelend team Taak
16-02-2019 10:00 – 12:00 JC2 Tellen
16-03-2019 10:00 – 12:00 JB1 Tellen
16-03-2019 16:30 – 18:30 HS3 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Jongens B1

Datum Tijd Spelend team Taak
16-02-2019 10:00 – 12:00 JC3 Tellen
16-03-2019 14:30 – 16:30 DS4 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Jongens C1

Datum Tijd Spelend team Taak
02-02-2019 10:00 – 12:00 JC2 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Jongens C2

Datum Tijd Spelend team Taak
02-02-2019 12:00 – 14:00 JC1 Tellen
16-02-2019 12:00 – 14:00 JA1 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Jongens C3

Datum Tijd Spelend team Taak
16-02-2019 12:00 – 14:00 JB1 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Meisjes A1

Datum Tijd Spelend team Taak
02-02-2019 10:00 – 12:00 MA2 Tellen
02-02-2019 10:00 – 12:00 MC3 Tellen
16-02-2019 10:00 – 12:00 MA2 Tellen
16-02-2019 14:30 – 16:30 DS4 Tellen
09-03-2019 10:00 – 12:00 JC3 Tellen
23-03-2019 10:30 – 12:30 CMV Fluiten
23-03-2019 10:30 – 12:30 CMV Fluiten

 

 

 

Verenigingstaken Meisjes A2

Datum Tijd Spelend team Taak
26-01-2019 12:00 – 14:00 MA1 Tellen
02-02-2019 12:00 – 14:00 MA1 Tellen
02-02-2019 14:30 – 16:30 DS4 Tellen
16-03-2019 12:00 – 14:00 MA1 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Meisjes B1

Datum Tijd Spelend team Taak
02-02-2019 10:00 – 12:00 MB2 Tellen
16-02-2019 10:00 – 12:00 MB2 Tellen
16-03-2019 10:00 – 12:00 MC3 Tellen
16-03-2019 10:00 – 12:00 MB2 Tellen
06-04-2019 10:00 – 12:00 MB2 Tellen
06-04-2019 10:00 – 12:00 MA2 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Meisjes B2

Datum Tijd Spelend team Taak
02-02-2019 12:00 – 14:00 MB1 Tellen
16-02-2019 12:00 – 14:00 MB1 Tellen
16-03-2019 12:00 – 14:00 MB1 Tellen
06-04-2019 14:30 – 16:30 DS4 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Meisjes C1

Datum Tijd Spelend team Taak
02-02-2019 12:00 – 14:00 MC2 Tellen
16-02-2019 12:00 – 14:00 MC2 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Meisjes C2

Datum Tijd Spelend team Taak
26-01-2019 10:00 – 12:00 MC1 Tellen
02-02-2019 10:00 – 12:00 MC1 Tellen
16-02-2019 10:00 – 12:00 MC1 Tellen
06-04-2019 10:00 – 12:00 MC1 Tellen
06-04-2019 10:00 – 12:00 MC3 Tellen

 

 

 

Verenigingstaken Meisjes C3

Datum Tijd Spelend team Taak
16-03-2019 12:00 – 14:00 JA1 Tellen
16-03-2019 12:00 – 14:00 MC2 Tellen

 

 

Neem voor meer informatie contact op met de inspanningscommissie :

inspanning@vczwolle.nl