Bestuur en commissies

Bestuur en commissies

Bestuur

Kevin Veldman – Voorzitter – voorzitter@vczwolle.nl

Yaniek Boonstra – Secretaris – secretaris@vczwolle.nl

Thomas Boose – Penningmeester – geldzaken@vczwolle.nl

Edgar van Perlo – Bestuurslid technische zaken – technischezaken@vczwolle.nl

Sanne  – Bestuurslid communicatie – communicatie@vczwolle.nl

Art Sandink – Algemeen bestuurslid – art@vczwolle.nl

Gert van Driel – Algemeen bestuurslid gert@vczwolle.nl 

Alle bestuursleden in één keer bereiken? Mail dan naar bestuur@vczwolle.nl

 

 

Commissies

TC Heren – jongensvoorsterslagvczwolle@gmail.com

TC Dames – tc-dames@vczwolle.nl

TC Jeugd – jeugdzaken@vczwolle.nl 

CMV – cmv@vczwolle.nl 

Ledenadministratie – ledenadministratie@vczwolle.nl

Activiteitencommissie – activiteiten@vczwolle.nl

Wedstrijdsecretariaat – wedstrijdzaken@vczwolle.nl

Inzetrooster – verenigingstaken@vczwolle.nl

Financiën –  geldzaken@vczwolle.nl

Sponsorcommissie – sponsorcommissie@vczwolle.nl

Materiaalcommissie – materialen@vczwolle.nl

Communicatiecommissie – communicatie@vczwolle.nl

Vrijwilligerscoördinatoren – vrijwilligerszaken@vczwolle.nl